Przepraszamy za możliwe utrudnienia w działaniu sklepu. Trwają prace serwisowe.

BESTSELLER

BEST
SELLER
179,00 zł

NOWOŚĆ

NOWOŚĆ
209,70 zł

PROMOCJA

-15%
166,00 zł
PROMOCJA
141,10 zł

Puriface – Dermabalance 

puriface2.jpg

PROFESJONALNY ZABIEG GABINETOWY PURIFACE DERMABALANCE – zabieg balansujący dla skóry mieszanej, odwodnionej

Skóra o niewystarczającym poziomie nawilżenia przy jednoczesnej nadmiernej produkcji sebum w wybranych obszarach oraz skłonności do podrażnień potrzebuje specjalnej pielęgnacji. Niedoskonałości pojawiają się najczęściej w okolicach tzw. strefy T i dotyczą osób w różnym wieku.

Podstawę pielęgnacji stanowi nawilżanie miejsc z tendencją do przesuszania i uczucia ściągnięcia oraz normalizowaniu okolic przetłuszczających się. Kosmetyki z linii DERMABALANCE dzięki specjalnej, inteligentnej formule umiejętnie zaspokajają potrzeby skóry mieszanej, odwodnionej, często również wrażliwej.

Systematyczna profesjonalna pielęgnacja skóry z linią DERMABALANCE delikatnie balansuje procesy złuszczania się warstwy rogowej naskórka oraz wydzielanie gruczołów łojowych. Kwasy owocowe, kompleks łagodzący i nawilżający oraz lekkie oleje zapewniają skórze pożądany komfort i przywracają równowagę.

Jednocześnie Welness Massage zapewnia głęboki relaks. Gładka, świeża i promienna cera to znak rozpoznawczy pielęgnacji z linią DERMABALANCE.

W tej kategorii nie ma produktów.

// // // //