Przepraszamy za możliwe utrudnienia w działaniu sklepu. Trwają prace serwisowe.

BESTSELLER

BEST
SELLER
179,00 zł

NOWOŚĆ

NOWOŚĆ
209,70 zł

PROMOCJA

-15%
60,00 zł
PROMOCJA
51,00 zł

Zabiegi kosmetyczne 

PROFESJONALNE ZABIEGI KOSMETYCZNE DR. GRANDEL


Zabiegi gabinetowe z wykorzystaniem kosmetyków produkcji Dr. Grandel, oparte są na oryginalnych recepturach składających się z doskonale dobranych kompozycji składników aktywnych.

Zabiegi wykonywane są w gabinetach i salonach kosmetycznych oraz spa według specjalnie stworzonych rytuałów, zawierających m.in. autorskie masaże Dr. Grandel, nie tylko zwiększające moc specyfików w dbałości o skórę, ale także cudownie relaksujące i odprężające, zamieniające zabieg w gabinecie na chwile prawdziwej przyjemności. Nie czekaj, tylko sprawdź na własnej skórze moc wielokierunkowego i wielopoziomowego działania profesjonalnych zabiegów Dr. Grandel!

Lista salonów, w których można zapisywać się na zabiegi opisane na naszej stronie znajduje się TUTAJ >>

POZNAJ NASZE ZABIEGI KOSMETYCZNE:

ZABIEGI PRE-AGE

ZABIEGI ANTI-AGE

ZABIEGI SKIN CONTROL

Zabiegi utrzymujące zdrową skórę w najlepszej kondycji. Zabiegi nawilżające i witaminowe dla wszystkich typów skór, intensywnie nawilżające dla skór odwodnionych i suchych, kuracje dotleniające, rewitalizujące i ochronne, zabiegi dla mężczyzn.

Zabiegi odmładzające i zapobiegające starzeniu się skóry, przywracające kontur twarzy, sprężystość i gęstość skóry. Zabiegi przeciwzmarszczkowe, liftingujące, odżywcze, dla skór bardzo suchych i wymagających, programy naprawcze i rewitalizujące.

Zabiegi specyficzne, normalizujące. Pielęgnacja skór wrażliwych i suchych, ochrona i kuracja dla skór nadwrażliwych. Zabiegi dla cery mieszanej, zanieczyszczonej i tłustej. Ekspresowe programy przywracające skórze energię, świeżość i blask.

Hydro FreshAnti-Age Lifting EffectSensitive Balance
Hydro ActiveAnti-Age SensationCouperose Correction
Oxygen PowerAnti-Age Coccon LiftingPuriface – Sebocontrol
MEN Hydro PowerBody Dream DeluxePuriface – Dermabalance
Vitamin FitnessNutri SensationEON Derma Pur
Vitamin IntenseSkin Performance 3DEON Anti-Stress
EON Hydro SoftBeautygen
Skin Repair
EON Anti-Age
EON Nutra-Rich
MEN Premium Power
// // // //