Przepraszamy za możliwe utrudnienia w działaniu sklepu. Trwają prace serwisowe.

BESTSELLER

BEST
SELLER
179,00 zł

NOWOŚĆ

NOWOŚĆ
209,70 zł

PROMOCJA

-15%
112,00 zł
PROMOCJA
95,20 zł

Nutri Sensation 

nutri-sensation.jpg

PROFESJONALNY ZABIEG GABINETOWY NUTRI SENSATION – zabieg regenerująco-odżywczy, ujędrniający dla skór wymagających

Profesjonalny zabieg kosmetyczny spełnia niezwykle ważną rolę w procesie regeneracji skóry. Codzienne zagrożenia płynące ze środowiska, takie jak intensywne słońce lub ostry mróz oraz nieodpowiednia pielęgnacja i brak ochrony sprzyjają starzeniu się skóry. Sprawiają, że skóra staje się mniej odporna, jest szorstka, przesuszona, pozbawiona elastyczności.

Zabieg Nutri Sensation powstał z myślą o skórach potrzebujących odbudowy i naprawy po ingerencyjnych zabiegach jak silne złuszczania, dermabrazje, regularne korzystanie z wysuszających kąpieli słonecznych lub okresowo gdy skóra potrzebuje kompleksowej regeneracji i odbudowy.

Produkty w zabiegu NUTRI SENSATION to kompozycja silnie regenerującego oleju z pestek malin bogatego w kwas linolowy i linolenowy (omega-3, omega-6) oraz ujędrniających kombinacji peptydowo-lipidowych.

Delikatna, kwasowa eksfoliacja naskórka oparta na nowoczesnej, liposomowej technologii podania kwasów owocowych, silnie odżywcza ampułka NUTRI SENSATION oraz maska naprawczo-ujędrniająca dostarczą skórze wiele cennych substancji odżywczych i lipidów, które niwelują niedoskonałości skóry pojawiające się z wiekiem oraz naprawiają szkody wyrządzone przez czynniki zewnętrzne.

Nowoczesne, skuteczne receptury oraz wspaniałe konsystencje i zapachy produktów Nutri Sensation pozwolą skórze odczuć obiecane korzyści podczas jak i po zabiegu.

W tej kategorii nie ma produktów.

// // // //