Przepraszamy za możliwe utrudnienia w działaniu sklepu. Trwają prace serwisowe.

BESTSELLER

BEST
SELLER
179,00 zł

NOWOŚĆ

NOWOŚĆ
209,70 zł

PROMOCJA

-15%
161,00 zł
PROMOCJA
136,85 zł

Skin Performance 3D 

PROFESJONALNY ZABIEG GABINETOWY SKIN PERFORMANCE 3D – ekskluzywny zabieg anti-age odmładzająco-nawilżający

Począwszy od 35 roku życia, ilość kwasu hialuronowego w skórze znacznie się zmniejsza. Efektem tego jest utrata elastyczności i pojawienie się drobnych linii i zmarszczek. Dodatkowo niekorzystnie na skórę wpływają powtarzające się ruchy mimiczne twarzy i stres.

Zabieg SKIN PERFORMANCE 3D powstał, by skutecznie przeciwdziałać tym procesom. Program składa się z ultra-nowoczesnych produktów, które działają w krótkim, średnim i długim okresie czasu, zapewniając skórze intensywne nawilżenie i efekt anti-age.

Dedykowany dla wymagających klientów, ceniących sobie eleganckie podanie produktów, nowoczesne technologie oraz ekskluzywne nuty zapachowe.

Połączenie trzech rodzajów kwasów hialuronowych w postaci płatu hialuronowego i koncentratu aktywnego w ampułce, które nawilżają na różnych poziomach skóry, pył diamentowy, peptydy i specjalnie wyselekcjonowane kompleksy anti-age natychmiast wypełniają i spłycają drobne linie i zmarszczki, a poprawa ma charakter trwały.

Poza tym relaksujące techniki zabiegowe, odprężający masaż i eteryczne zapachy potęgują przyjemne odczucia podczas zabiegu. Skóra odzyskuje młodzieńczą elastyczność i promienność.

W tej kategorii nie ma produktów.

// // // //