Przepraszamy za możliwe utrudnienia w działaniu sklepu. Trwają prace serwisowe.

BESTSELLER

BEST
SELLER
179,00 zł

NOWOŚĆ

NOWOŚĆ
209,70 zł

PROMOCJA

-15%
66,00 zł
PROMOCJA
56,10 zł

EON Anti-Age 

eon-anti-age.jpg

PROFESJONALNY ZABIEG GABINETOWY EON ANTI-AGE – zabieg przeciwzmarszczkowy dla młodego wyglądu skóry, linia naturalna

Zabiegi z linii Elements of Nature powstały z myślą o potrzebach różnych typów skóry, dla osób świadomych, odpowiedzialnych, dbających zarówno o swoje zdrowie, jak i o środowisko naturalne.

To zabiegi, które łączą w sobie naturę i tradycję oraz maksymalną skuteczność i tolerancję każdego typu skóry. Doskonałe i ultranowoczesne receptury produktów zawierają wyłącznie naturalne składniki aktywne jak epigran, olej arganowy, olej z kiełków pszenicy, kwas hialuronowy, ekstrakt z opuncji, ekstrakt z Tremella Fuciformis i wiele innych.

Czynniki środowiskowe, stres i intensywny tryb życia negatywnie wpływają na skórę i mogą nadmiernie ją przesuszyć, powodując napięcie skóry, dyskomfort a w konsekwencji przyspieszone starzenie się skóry.

Cenne naturalne oleje i inne składniki aktywne pochodzące z natury, dobrze tolerowane przez skórę, zapewniają delikatną pielęgnację i dają długotrwałe efekty. Dzięki sile natury zabieg HYDRO SOFT regeneruje zasoby wody w skórze, stopniowo przywraca skórze nawilżenie i komfort.

W tej kategorii nie ma produktów.

// // // //