Przepraszamy za możliwe utrudnienia w działaniu sklepu. Trwają prace serwisowe.

BESTSELLER

BEST
SELLER
179,00 zł

NOWOŚĆ

NOWOŚĆ
177,00 zł

PROMOCJA

-14%
331,00 zł
PROMOCJA
284,66 zł

Sensitive Balance 

sensitive-balance.jpg

PROFESJONALNY ZABIEG GABINETOWY SENSITIVE BALANCE – zabieg dla skór wrażliwych i suchych, łagodzi i przywraca komfort

Cera wrażliwa może towarzyszyć wszystkim głównym typom cer w każdym wieku, jednak najczęściej spotykana jest u osób ze skórą odwodnioną, suchą. Przyczyną problemu jest najczęściej niedostateczna wilgotność naskórka oraz uszkodzenie ochronnej warstwy hydrolipidowej.

Obniżony próg tolerancji na czynniki zewnętrzne lub stres, ale także nieodpowiednio dobrane składniki kosmetyków dodatkowo zaostrzają zmiany widoczne na skórze. Pojawia się rumień, miejscowe łuszczenie lub nawet swędzenie. W dotyku cera jest szorstka i cienka, a na skórze często widoczna siatka naczyń krwionośnych.

Zabieg SENSITIVE BALANCE został stworzony, by przywrócić komfort skórze suchej i wrażliwej. Łagodzące ekstrakty roślinne i odżywcze oleje naturalne łagodzą podrażnienia i intensywnie regenerują skórę. Maska aloesowa natychmiast zaspokaja potrzeby skóry odwodnionej, przyspiesza gojenie i łagodzi podrażnienia.

Delikatny masaż na bazie oleju z kiełków pszenicy i perły bogatej w olejek ryżowy, omega-3 i omega-6 regenerują i stymulują wzmocnienie naturalnych procesów naprawczych w skórze. Aktywna ampułka z ekstraktem z kasztanu i bisabololem zmniejsza zaczerwienienia i łagodzi stany zapalne.

Zabieg wygładza łuszczące się partie skóry, zwiększa odporność skóry na negatywny wpływ środowiska, przywraca uczucie komfortu. Zabieg polecany również w okresie zimowym jako szybka regeneracja i wzmocnienie naturalnych procesów obronnych skóry.

W tej kategorii nie ma produktów.

// // // //