Przepraszamy za możliwe utrudnienia w działaniu sklepu. Trwają prace serwisowe.

 

WYCIĄG Z REGULAMINU SKLEPU DR. GRANDEL:

 

§ 3.
Zakupy i realizacja zamówień

1.    Złożenie zamówienia odbywa się poprzez wypełnienie formularza zawierającego niezbędne dane osobowe konieczne do weryfikacji zamówienia i jego realizacji oraz wyrażeniem akceptacji niniejszego Regulaminu.

2.    Złożenie zamówienia jest równoznaczne z przystąpieniem do umowy kupna – sprzedaży i zobowiązuje do zapłaty.

3.     W przypadku wyboru opcji płatności przedpłata na konto lub przelewem internetowym brak uregulowania płatności za złożone zamówienie oraz związane z tym zamówieniem koszty przesyłki, w ciągu 7 dni roboczych od dnia złożenia zamówienia, jest równoznaczne z odstąpieniem od umowy kupna – sprzedaży przez zamawiającego oraz anulowaniem tego zamówienia. Po anulowaniu zamówienia na kupującym przestaje ciążyć obowiązek zapłaty, a na sprzedającym obowiązek realizacji zamówienia.

4.    W przypadku płatności przy odbiorze za zamówienie odmowa przez zamawiającego dokonania płatności u przewoźnika skutkuje natychmiastowym odstąpieniem od umowy kupna – sprzedaży przez zamawiającego oraz anulowaniem tego zamówienia. Po anulowaniu zamówienia na kupującym przestaje ciążyć obowiązek zapłaty, a na sprzedającym obowiązek realizacji zamówienia.

5.    Formy płatności - za zamówiony/zakupiony towar w sklepie internetowym Dr. Grandel możliwe jest dokonanie zapłaty w następujących formach:

a.    przelewem na konto za pośrednictwem systemu płatności DotPay,
b.    kartą kredytową za pośrednictwem systemu płatności DotPay,
c.    przelewem, bezpośrednio na konto firmy prowadzone w ALIOR BANK nr PL 43 2490 0005 0000 4520 1172 4702,
d.    za pobraniem gotówką przy odbiorze przesyłki kurierskiej DPD,

6.    Wysyłka towaru realizowana jest niezwłocznie po zaksięgowaniu wpłaty na koncie firmy Sabell s.c. lub po otrzymaniu zamówienia płatnego przy odbiorze. Określenie „niezwłocznie” oznacza, że towar zostaje wysłany w ciągu 24 godzin od momentu zaksięgowania wpłaty lub otrzymania zamówienia płatnego przy odbiorze, liczonych w dni robocze tygodnia, to jest od poniedziałku do piątku. Wysyłki nie są realizowane w soboty, niedziele oraz dni ustawowo wolne od pracy.

7.    Wysyłka towaru realizowana jest za pośrednictwem dwóch przewoźników:

a.    Ekspresowa - kurierem DPD,
b.    Zwykła – Pocztą Polską.

8.    Aktualne ceny za wysyłkę towaru są opublikowane na stronie www.sklep.grandel.pl oraz podawane każdorazowo przed złożeniem zamówienia przez kupującego. Ceny dotyczą wysyłki na terenie Polski. Nie prowadzimy sprzedaży ani wysyłki poza granice Polski.