Warunki dostawy

  /  Warunki dostawy

Darmowa wysyłka obowiązuje przy zamówieniach opłaconych z góry przelewem bankowym (przedpłata):

– w przypadku wysyłki kurierem DPD dla zamówień powyżej 299 zł
– w przypadku wysyłki Paczkomaty InPost dla zamówień powyżej 299 zł

 

KOSZTY DOSTAWY

13,99 zł – Paczkomaty InPost (od 24h do 48h)
13,99 zł – Kurier DPD
16,99 zł – Kurier DPD za pobraniem

 

INNE INFORMACJE O WARUNKACH DOSTAWY

Sposoby dostarczenia przesyłki – w chwili obecnej istnieją następujące sposoby dostarczenia przesyłki:

Przesyłka kurierska DPD i Przesyłka kurierska DPD pobraniowa – usługi realizowane za pośrednictwem firmy kurierskiej na terenie całego kraju. Dla zamówień złożonych przed godziną 14 i opłaconych z góry przez system transakcyjny lub przelewem bezpośrednim (liczy się data zaksięgowania wpłaty) lub za pobraniem. Przesyłka dostarczana wg standardu kuriera i najczęściej jest to następny dzień roboczy.
Przesyłka kurierska InPost i Przesyłka kurierska InPost za pobraniem – realizowana przez sprawdzonego operatora InPost, dostawa odbywa się pod wskazany adres dostawy /np. adres zamieszkania, biura lub inny/. W przypadku pobrania płatność pobierana jest przez kuriera a następnie przekazywana na konto Sprzedawcy.
Paczkomaty – jeden z najpopularniejszych sposób dostawy, najszybszy i bardzo ekonomiczny. Dostawa do wybranego i leżącego w pobliżu paczkomatu. Kontrola drogi paczki odbywa się poprzez aplikację na smartfonie. Uwaga: zdarza się, że paczka docelowo zostanie przekierowana do innego pobliskiego paczkomatu w przypadku np. awarii wskazanego, przepełnienia lub innych sytuacji, których nie da się przewidzieć.
Odbiór osobisty z siedziby sklepu – złożone zamówienie z opcją odbioru osobistego można odebrać z siedziby firmy pod adresem ul. Krańcowa 41, 02-493 Warszawa, w godzinach otwarcia. Poinformujemy Cię kiedy zamówienie będzie gotowe do odbioru.

 

W przypadku jakichkolwiek dalszych pytań dotyczących warunków dostawy prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy.

Nie możesz się zarejestrować

Reset Password