Brak produktów.

blog - profesjonalne kosmetyki

DR. GRANDEL

Rewelacyjny nawilżający i regenerujący zabieg dla skóry suchej/ odwodnionej jak i mieszanej/ odwodnionej.

Wraz z upływem lat w skórze zachodzi wiele procesów wpływających na szybką utratę wody. Osłabieniu ulega bariera hydrolipidowa chroniąca przed nadmierną utratą wody oraz drastycznie spada zawartość kwasu hialuronowego znanego ze swoich doskonałych właściwościach wiążących wodę. Okazuje się, że stosowanie tradycyjnego kremu nawilżającego jest niewystarczające. Skóra domaga się działania kompleksowego. Uzasadnionym staje się sięganie po preparaty zawierające kombinacje kwasów hialuronowych, których działanie możemy odczuć natychmiastowo.

HYALURON BOOST hialuronowa eksplozja nawilżenia
 Marka DR.GRANDEL w swoich preparatach stosuje 5 rodzajów kwasów hialuronowych.:
 1. HYALURON CLASSIC DEPOT
 2. HYALURON FILLER
 3. HYALURON MICRO
 4. HYALURON
 5. SYNTHESIS-BOOSTER

W 1988 r. DR. GRANDEL po raz pierwszy wprowadził na rynek preparat hialuronowy. Dzisiaj, po 30 latach ciągłego rozwoju marka wciąż udowadnia, że kwas hialuronowy jest jednym z kluczowych składników wykorzystywanych w kosmetologii. Aktualizację stanowi jednak fakt, że tylko podanie różnego typu kwasów hialuronowych pozwala osiągnąć maksymalne rezultaty w krótkim czasie.

Hialuronowa eksplozja:

HYALURON CLASSIC o długotrwałym działaniu, tworzy na skórze niewidoczny film, który skutecznie blokuje utratę wilgoci, a efekt wygładzania skóry jest widoczny od razu.

DEPOT HYALURON to wysokocząsteczkowy kwas hialuronowy zamknięty w liposomowe, wielowarstwowe mikrokapsułki. Budową przypominają cebulę: poszczególne jej zewnętrzne warstwy pod wpływem działania enzymów ulegają rozpadowi a nowa dawka hialuronu jest uwalniania w skórze wielokrotnie w ciągu kilku godzin.

FILLER HYALURON – w tym przypadku kwas hialuronowy został zliofilizowany, a jego objętość zminimalizowana. Ta maleńka struktura może zatem wnikać głęboko w linie i zmarszczki wypełniając je od wewnątrz. Rezultatem jest szybkie i widoczne wygładzenie skóry – “efekt wypełnienia”.

MICRO HYALURON to krótkołańcuchowa cząsteczka o niewielkich rozmiarach. Umiejętnie wpasowuje się w głębsze warstwy skóry, gdzie perfekcyjnie uzupełnia miejsca ubogie w wodę oraz zatrzymuje wilgoć.

SYNTHESIS-BOOSTER to ultra-nowoczesny składnik aktywny, który stymuluje tworzenie się własnego kwasu hialuronowego w skórze i poprawia jej elastyczność.

Zabieg HYALURON BOOST

To istna eksplozja nawilżenia podana w 8 krokach, które tworzą pełnowartościowy, profesjonalny zabieg pielęgnacyjny.

Marka po raz pierwszy wprowadza do zabiegu dwie różne hialuronowe ampułki, które zaaplikowane na różnych etapach zabiegu pozwolą osiągnąć  tzw. efekt BOOST czyli dopełnienia.

Kroki zabiegu:

 • Demakijaż oczu [EYE MAKE-UP REMOVER]
 • Oczyszczanie [PURIGEL)]
 • Piling [EFFECT PEELING]
 • Ampułka [HYALURON MOISTURE FLASH]
 • Maska [HYALURON MASK]
 • Ampułka [HYALURON AT NIGHT]
 • Masaż [MASSAGE MEDIUM-LIGHT]
 • Krem [EYE CONTOUR GEL + HYALURON FILLER CAPS + HYALURON REFILL CREAM]
 
You don't have permission to register

Reset Password