blog - profesjonalne kosmetyki

DR. GRANDEL

Nie jest tajemnicą, że oznaki starzenia, widoczne są na szyi nawet szybciej niż na naszych twarzach – utrata jędrności, wiotka skóra i niechciane zmarszczki. Wynika to zapewne z faktu, iż skóra tej niezwykle delikatnej części ciała jest prawie pozbawiona tkanki tłuszczowej i gruczołów łojowych, a latem poddawana działaniu promieni słonecznych, które ją wysuszają i przyspieszają proces starzenia. Kluczowe staje się zatem pytanie, jak pielęgnować skórę szyi i dekoltu, by ta nie zdradzała wieku dojrzałej kobiety?

Podczas codziennej pielęgnacji często zapominamy o tej partii naszego ciała. Zasadnym wydaje się zmiana kilku przyzwyczajeń, a regularne stosowanie kosmetyku opracowanego na okolice szyi stanie się wyczekiwanym rytuałem. Wystarczy codziennie wieczorem poświęcić kilka dodatkowych minut na ich pielęgnację, a już po kilku tygodniach różnica będzie wyraźnie widoczna.

DR. GRANDEL wprowadził właśnie do swojej oferty specjalistyczny krem ujędrniający stworzony specjalnie na okolice szyi i dekoltu. Składniki aktywne przetestowane na tym niezwykle wymagającym obszarze ciała zostały skrupulatnie wyselekcjonowane i wzbogacone o ekstrakt ze śnieżnej algi, najcenniejszy komponent linii BEAUTYGEN.

ESECJA PIĘKNA ZE ŚNIEŻNEJ ALGI

Algi śnieżne są jak magiczne fontanny młodości. Pochodzą z obszarów o bardzo niskich temperaturach: rosną w surowych, maksymalnie niegościnnych regionach lodowca alpejskiego. Alga śnieżna stosuje jednak sprytny mechanizm obronny, aby chronić się przed trudnym połączeniem lodowatych temperatur i ekstremalnego promieniowania UV: wchodzi w rodzaj trybu ochronnego, zmieniając kolor z zielonego na czerwony i rozmnaża się, gdy tylko wyczuje pierwsze delikatne promienie słońca. Naukowcom udało się stymulować ten efektywny mechanizm przetrwania w laboratorium oraz wyizolować i zbadać aktywny składnik odpowiedzialny za tę ratującą życie transformację.

Chociaż algi śnieżne mają niewielkie rozmiary, ekstrakt ten ma niesamowitą moc bezpośredniego aktywowania “genu piękna” skóry. I to dobrodziejstwo jest oferowane przez innowacyjne produkty DR. GRANDEL serii BEAUTYGEN. Beautygen celuje w samo źródło starzenia się skóry i aktywuje “gen piękna”, który wydłuża życie komórek, dzięki czemu stają się one odmłodzone i odnowione.

RENEW NECK CREAM

Sam w sobie krem RENEW NECK  jest jak profesjonalny zabieg, który wygładza skórę dekoltu oraz udoskonala V-kontur szyi i podbródka. Ekstrakt z szarotki poprawia napięcie skóry, a ekstrakt z peruwiańskiej rośliny Tara  chroni i wzmacnia delikatną skórę szyi przed widocznymi oznakami starzenia się skóry. Dzięki przenikającej się nawzajem sieci naturalnych biopolimerów, tworzy na skórze cienki, elastyczny film ochronny, przypominający „drugą skórę”. Mimo, że zawiera wiele składników aktywnych ma lekką konsystencję, która szybko się wchłania i nie pozostawia plam na ubraniach.

GRANDEL ustanawia nowe standardy w pielęgnacji skóry szyi. Włącz pielęgnację szyi i dekoltu w codzienny rytuał dnia, a gładka i jędrna szyja sprawią, że twarz jako całość wyda się bardziej młodzieńcza, atrakcyjna i promienna.

Marka DR.GRANDEL zaprojektowała również profesjonalny zabieg na okolice szyi i dekoltu NECK TREATMENT oraz dedykowany masaż RENEW NECK MASSAGE.

Nie możesz się zarejestrować

Reset Password