blog - profesjonalne kosmetyki

DR. GRANDEL

Wraz z upływem lat w skórze zachodzi wiele procesów wpływających na szybką utratę wody. Osłabieniu ulega bariera hydrolipidowa chroniąca przed nadmierną utratą wody oraz drastycznie spada zawartość kwasu hialuronowego znanego ze swoich doskonałych właściwościach wiążących wodę. Okazuje się, że stosowanie tradycyjnego kremu nawilżającego jest niewystarczające. Skóra domaga się działania kompleksowego. Uzasadnionym staje się sięganie po preparaty zawierające kombinacje kwasów hialuronowych, których działanie możemy odczuć natychmiastowo.

W 1988 r. DR. GRANDEL po raz pierwszy wprowadził na rynek preparat hialuronowy. Dzisiaj, po 30 latach ciągłego rozwoju marka wciąż udowadnia, że kwas hialuronowy jest jednym z kluczowych składników wykorzystywanych w kosmetologii. Aktualizację stanowi jednak fakt, że tylko podanie różnego typu kwasów hialuronowych pozwala osiągnąć maksymalne rezultaty w krótkim czasie. Marka DR.GRANDEL w swoich preparatach stosuje 5 rodzajów kwasów hialuronowych:

HYALURON CLASSIC o długotrwałym działaniu, tworzy na skórze niewidoczny film, który skutecznie blokuje utratę wilgoci, a efekt wygładzania skóry jest widoczny od razu.

DEPOT HYALURON to wysokocząsteczkowy kwas hialuronowy zamknięty w liposomowe, wielowarstwowe mikrokapsułki. Budową przypominają cebulę: poszczególne jej zewnętrzne warstwy pod wpływem działania enzymów ulegają rozpadowi a nowa dawka hialuronu jest uwalniania w skórze wielokrotnie w ciągu kilku godzin.

FILLER HYALURON – w tym przypadku kwas hialuronowy został zliofilizowany, a jego objętość zminimalizowana. Ta maleńka struktura może zatem wnikać głęboko w linie i zmarszczki wypełniając je od wewnątrz. Rezultatem jest szybkie i widoczne wygładzenie skóry – “efekt wypełnienia”.

MICRO HYALURON to krótkołańcuchowa cząsteczka o niewielkich rozmiarach. Umiejętnie wpasowuje się w głębsze warstwy skóry, gdzie perfekcyjnie uzupełnia miejsca ubogie w wodę oraz zatrzymuje wilgoć.

SYNTHESIS-BOOSTER to ultra-nowoczesny składnik aktywny, który stymuluje tworzenie się własnego kwasu hialuronowego w skórze i poprawia jej elastyczność.

Zabieg HYALURON BOOST

To istna eksplozja nawilżenia podana w 8 krokach, które tworzą pełnowartościowy, profesjonalny zabieg pielęgnacyjny. Marka po raz pierwszy wprowadza do zabiegu dwie różne hialuronowe ampułki, które zaaplikowane na różnych etapach zabiegu pozwolą osiągnąć  tzw. efekt BOOST czyli dopełnienia.

Już po jednym zabiegu odczuwalnie gasi pragnienie skóry

Redukuje linie i zmarszczki powstałe z odwodnienia skóry, eliminuje uczucie nieprzyjemnego napięcia skóry oraz stanowi doskonałą bazę pod makijaż. A ponadto jest wyjątkowo dobrze tolerowany przez skórę.

Nie możesz się zarejestrować

Reset Password