Grandel

  /  Grandel

DR. GRANDEL Kosmetik

to niemiecka, rodzinna marka kosmetyczna, która już od ponad 70 lat tworzy sprawdzone receptury profesjonalnych kosmetyków dla salonów i SPA. Pielęgnacja premium spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Przejawem perfekcji jest nie tylko wzorcowe działanie, ale również dbałość o prezentację produktu oraz cechujące markę przepiękne nuty zapachowe.

Wzbudzamy pozytywne emocje – zależy nam aby kosmetyk od DR.GRANDEL Kosmetik był Twoim ulubionym. Marka eksponuje szeroki wybór ampułek o skoncentrowanej formule oraz kilkanaście linii pielęgnacyjnych opracowanych niemal dla każdego rodzaju skóry. DR.GRANDEL Kosmetik daje poczucie pewności bazując na sprawdzonych składnikach aktywnych o udokumentowanym działaniu i nowoczesnych technologiach. Własne laboratoria oraz linia produkcyjna w Augsburgu gwarantują naukowe metody pracy, wnikliwe i rzetelne badania oraz innowacyjność kosmetyków.

Historia naszej firmy rozpoczęła się w 1937 r., gdy dr Felix Grandel odziedziczył po rodzicach ponad tysiącletni młyn zbożowy. Jako chemik i dietetyk rozpoczął badania nad ziarnami zbóż.

Efekty jego pracy możemy znaleźć na rynku kosmetyków profesjonalnych niezmiennie od ponad 70 lat. Obecnie firmą zarządza trzecie pokolenie w rodzinie Grandel – Ariane Grandel. Firma zatrudnia ponad 230 osób, a jej siedziba znajduje w niemieckiej Bawarii. Produkty DR. GRANDEL zdobywają świat – firma posiada filie partnerów handlowych na całym świecie.

Wszystkie produkty tworzymy w naszej siedzibie w Augsburgu. Przy produkcji stosujemy się do bardzo restrykcyjnych zasad higieny przestrzeganych jedynie przy tworzeniu leków (GMP), a rzetelne i wnikliwe badania pozwalają nam utrzymać jakość na najwyższym poziomie. Nasze produkty nie są testowane na zwierzętach. Stosujemy nowoczesne standardy przyjazne środowisku, poświadczone eko certyfikatami.

Pilnie strzeżone formuły kosmetyków DR.GRANDEL Kosmetik powstają zgodnie z zasadą IN LOVE WITH PERFECTION. Co to oznacza? To piękno, którym obdarowujemy klientów tworząc perfekcyjnie dopracowane produkty PREMIUM. Marka produkuje kosmetyki od 70 lat, w ofercie znajdziemy ponad 120 różnorodnych receptur skierowanych do wszystkich grup wiekowych i typów skóry, m.in. kremy, koncentraty, maski, preparaty do demakijażu. DR.GRANDEL Kosmetik specjalizuje się również w produkcji ampułek i jako jedna z nielicznych ma w ofercie ponad 20 rodzajów.

dr grandel

PRODUKTY MARKI

Nie możesz się zarejestrować

Reset Password