blog - profesjonalne kosmetyki

DR. GRANDEL

Zaczerwienienie, podrażnienie i nieprzyjemne uczucie ściągnięcia są zwykle oznakami osłabienia funkcji barierowej skóry. Skóra staje się reaktywna, reaguje na wewnętrzne i zewnętrzne czynniki drażniące. Laboratoria DR.GRANDEL Kosmetik opracowały serię kosmetyków, która natychmiast i długotrwale przeciwdziała przyczynom oraz widocznym objawom skóry wrażliwej.

Koncepcja składników aktywnych biozgodna z mikrobiomem skóry, łagodzi, zmniejsza zaczerwienienia i wzmacnia funkcje barierowe skóry, czyniąc ją odporną na czynniki zewnętrzne. Takie wsparcie dla skóry gwarantuje efekt wyciszonej i wzmocnionej cery. Pozostałe wyselekcjonowane komponenty nawilżające i przeciwstarzeniowe pracują dla skóry osiągając wspaniały efekt kosmetyczny bez żadnych kompromisów – nawet dla wrażliwej skóry. Linia Sensicode jest pozbawiona zapachów. Testowana klinicznie.

SENSICODE chroni i łagodzi wrażliwą, zestresowaną skórę dzięki opracowaniu unikatowego KODu substancji czynnych, którego działanie możemy porównać do antystresowej tarczy. Zapobiega i jednocześnie uspokaja. Wszystkie składniki i substancje czynne z tej serii zostały skomponowane z myślą o potrzebach skóry wrażliwej. Wysokiej jakości naturalne olejki nawilżają, pozostawiając skórę w równowadze, ukojoną i w świetnej kondycji.

Nie możesz się zarejestrować

Reset Password